MAKEUP KURZ 
online/offline

Naučím tě své triky jak se líčit každý den a zároveň vybrat produkty
bez zbytečných NESMYSLŮ navíc!

MAKEUP KURZ - hlavně rozzářit a vypadat zdravě do 5 minut


Protože už nemusíš utrácet v drogerii za každou BLBOST, kterou ti prodají v reklamě! 

Je to vážně vtipné, když si vzpomenu, jak jsem holky na kurzech učila ty velké makeupy na 3 hodiny. Bylo to super, ale kolikrát za rok se ty holky takhle nalíčily? Maximálně 3x. A tak vznikaly otázky..."Míšo a jak se jednoduše líčíš ty každý den?"
 
Takhle. Vytáhla jsem z nádherných velkých makeupu ty největší triky a uspořádala je do 5 minut. Pro pleť rozzářenou, aspoň na oko vyspalou a taky s pár produkty, žádné zbytečné utrácení a umývání 5 štětců. Pěkně efektivně a s nádherným výsledkem. To tě moc ráda naučím. Offline u mě v salonu nebo online podle video návodu. :)

Vybrat si můžeš ze DVOU VERZÍ KURZU...

OFFLINE KURZ

Cena: 2 000,-  nyní 1 490,-

Kurz proběhne u mě v salonu Skin Rituals. K dispozici ti budou všechny mé štětce i produkty k práci i vyzkoušení. Zároveň protřídíme tvou makeup taštičku od zbytečností nebo tě je naučím správně použít. Největším BENEFITEM offline verze je čas strávený se mnou, můj odborný dohled po dobu 1 hodiny, než tě vše naučím. 

O svůj termín mě prosím kontaktuj na emailu michaela@skinrituals.cz nebo na telefonu 774 454 777. Budu se na tebe těšit.

ONLINE KURZ

Cena: 497,-

Po zakoupení mini makeup kurzu online ti bude poslané online video, kde s tebou podrobně projdu líčení krok po kroku. Následně ti doplňující otázky ráda odpovím v emailu.

a jako BONUS ZDARMA

Mám pro tebe

KRIZOVÝ SOS PLÁN

Na 30 sekund..

Víš jaký jeden jediný produkt bych si vybrala na opuštěný ostrov? Když samozřejmě pomineme, že tam bych nelíčila vůbec (ale ty víš, jak to myslím :D)

Tak to ti prozradím ve svém KRIZOVÉM SOS PLÁNU, když opravdu nestíhám ale nechci vypadat jako "vyblité lečo" (říkávala moje maminka).

Tak který BUDE TEN TVŮJ?

OFFLINE KURZ

Cena: 2 000,-  nyní 1 490,-

O svůj termín mě prosím kontaktuj skrze POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ. Budu se na tebe těšit.

ONLINE KURZ

Cena: 497,-

Poptej volný termín pro makeup kurz v salonu /offline

Celé jméno

E-mail

Telefon

Zpráva

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů


Opravdu 5 minut. Úplná PECKA po ránu...

Už jsem se to naučila! A je to Míšo úplná pecka po ránu. Opravdu mi celý krásný makeup dle tvého návodu zabral jen 5 minut! 🤩

Adéla


Líčení od tebe je už má denní RUTINA...

Tak se ti Míšo musím přiznat, že je líčení za 5 minut je už má dnešní rutina. Manžel dnes po příchodu z práce: "Ty jsi dnes zase nějaká vyfešákovaná." Já: "Jojo, dnes už 4. den v řadě." On: "Jakto?" Já: Chci se konečně zase cítit více žensky a když mi to zabere jen 5 minut denně cítím se hned o fous krásnější." ❤️
 
 Dája


Asi jsem to stáhla na 4 minuty...

Milá Míšo, konečně si po tvém kurzu připadám zase více žensky. Navíc mě baví, že u toho nestrávím 30 minut jako dříve. Stáhla jsem to dokonce na 4 minuty! 😋

Radka


Hned jsem veselejší, stačilo mi tě jen poslouchat...
 

To video je úžasné. Ty jsi Miší prostě borec! Tolik energie a dobré nálady z tebe jde. ❤️Já jsem hned veselejší, stačilo mi jen tě poslouchat. Úžasné, jen tak dál.
 
 Magda

Co se povedlo...

tanečnice EWY FARNE

Projekt Tělo s příběhem

herečka DANA MORÁVKOVÁ

Spolupráce s kadeřnicí 
Janou Burdovou

Miss České republiky

II. Vícemiss Dominika Benáková
Social Media Dominika Fousová
I. Vícemiss Česká republika Tereza Bohuslavová
I. Vícemiss Česká Miss Tereza Budková

BARBORA MOTTLOVÁ

Spolupráce s fotografem 
Milanem Stryjou