DOTEK,
který posouvá hranice RELAXACE..

SKIN RITUÁL - Celostní péče pro vaši duševní rovnováhu


"Bylo to jako jít na masáž, ale 100x lepší. Nelze to jen slovy popsat, tohle se musí zažít"

Zavřou se za vámi dveře a s nimi i vnější svět tam venku. S horkým čajem přichází první zpomalení a sdílení toho, s čím 
 vám terapeutický dotek může pomoci. Horká lázeň rukou uvolní napětí a vůně v místnosti vytvoří naprosté bezpečí. 
 První dotek, pohlazení. Můj hlas, který vás povede tak, abyste nemuseli myslet na své myšlenky. Terapeutický dotek hlavy, pleti, hrudníku i rukou. 
 
 Dotek splyne s kůží a váš dech v rytmech hudby. Jste jen sami se sebou v plné přítomnosti.
Závěrem jen zvednete koutky svých rtů a slovy nedokážete popsat, co krásného se právě odehrálo. A já vám 

 jen podávám horký čaj se slovy, že nemusíte nikam spěchat. Dopřejte sami sobě (nebo svým srdci nejbližším) čas, 
 kde si dopřejete tu plnou pozornost a vědomou péči. Něco výjimečného jen sami pro sebe.

 Čas jen pro vás: 2 hod.

 Cena: 2 500 Kč

PRO KOHO je SKIN RITUÁL vhodný?

Jako prevence proti vyhoření: 

V dnešním rychlém tempu života, kde je bohužel stres a napětí součástí každodenního života, je prevence před vyhořením klíčová pro udržení harmonie mezi tělem a myslí. 
Skin Rituál je navržen jako útočiště klidu, kde můžete nejen relaxovat, regenerovat, ale také posílit svou odolnost vůči každodennímu stresu, jako prevenci před pracovním vyhořením.
 

Ženy, ale i muže:

Pro muže, kteří jsou vystaveni vysokému pracovnímu tlaku a potřebují zpomalit. Pro maminky na mateřské "dovolené", 
které v nedostatku času na sebe hledají únik a regeneraci pro své tělo, které v poslední době procházelo velkými změnami.

Lidé se zájmem o celostní péči:

Pro ty, kteří hledají více než jen klasickou kosmetickou či masérskou službu a mají zájem o holistický přístup v péči o tělo, mysl i duši. Chtějí prožít výjimečný zážitek spojený s vědomým dotekem a péčí o duševní rovnováhu, či poznáním něčeho nového uvnitř sebe. 

Každý, kdo si potřebuje odpočinout a načerpat novou energii: 

Pro ty, kteří hledají moment odpočinku a péči o sebe. Díky vědomému doteku zažijete nádherný zážitek a pozitivní transformaci.

SKIN RITUÁL vám uhradí POJIŠŤOVNA 
 ve výši až 2 000 korun
 
  nebo lze využít benefity SODEXO


Uronila jsem i pár SLZIČEK, když Míša 
 hovořila o odpuštění...

Měla jsem tu čest být Míšinou klientkou, protože jsem dostala dvouhodinový rituál péče od svých dětí a manžela jako překvapení. Při prvních dotycích jsem byla malinko nedůvěřivá, ale čaj na uvítanou, klid ve studiu, pohoda a uklidňující energie z jejích rukou mě za chvíli dostala a přivedla téměř ke spánku. Je pravda, že jsem uronila i pár slziček, když Míša při ukončování rituálu hovořila o odpuštění… Ale to k tomu patří.. Odcházela jsem jako nový člověk, který v první moment nebyl schopný ani svůj zážitek popsat. Míšo, moc děkuji . Máte zlaté ruce . Škoda že jste tak daleko. Pokud budu mít příležitost, vrátím se… Ale Vám všem ostatním, kteří jste z okolí, její studio na 100% doporučuji …

Jana


Na všechno bylo dost času a já se po té lázni doteků cítím jako opravdová KRÁLOVNA...

Přijít za Míšou do salónu bylo jako vstoupit do pohádky, o které jsem vždycky snila. Najednou neexistuje nic než já a její ruce, co mě dlouhé minuty hladí a rozmazlují těma nejvybranějšíma elixírama krásy. Po chvíli se začínám rozpouštět a odevzdávat. Míša je tak jemná a vnímavá. A já se jenom nechávám unášet. Na všechno je dost času a po tý občerstvující lázni doteků a vůní se cítím jako opravdová královna. Míša navíc používá non-toxic kosmetiku, s čím jsem se do 
 teď ještě nesetkala.

Maruška


To, co následovalo, více než naplnilo mé očekávání. Nechat se takto hýčkat byl neskutečný ZÁŽITEK...

Přijela jsem až z Norimberku, abych zažila tento nádherný rituál pro své tělo, ale hlavně pro své "já". Už video na webových stránkách mě přesvědčilo, že zažiji skutečný "Me Time". Ale to, co následovalo, více než naplnilo mé očekávání. Misa si vzala neuvěřitelně mnoho času: na rozhovor před procedurou ale i po. Neuvěřitelnou kombinaci masáže - kosmetiky - řízené meditace - aromaterapie - muzikoterapie v tak skvělém útulném salonu s tak neuvěřitelně milou osobou, jsem ještě nikdy nezažila. Možnost relaxovat a být sama sebou na takové úrovni, jen sama pro sebe a nechat se hýčkat je neskutečný zážitek. Musím dodat, že mám nesmírně nachylnou pleť díky Lupence a téměř všem kosmetickým přípravkům rikam NE, ale všechny přípravky použité ve Skin Rituals na ošetření mou pleť jen vyživovaly a byly super příjemné. Návštěvu salonu Skin Rituals vřele doporučuji všem! Byl to jedinečný zážitek a ja už se nemůžu dočkat další návštěvy.
 
 Natálie


Hned jsem koupila POUKÁZKU své mamince, protože tuhle péči si snad zaslouží KAŽDÁ žena...

Úžasná péče od úžasné ženy. Nikdy předtím jsem nic podobného nezažila. Je pro mě těžké vypnout myšlenky a opravdu relaxovat a 
 u Míši se mi to povedlo!  Také jsem hned koupila poukázku své mamince, protože tuhle péči si zaslouží snad každá žena. 
 Děkuju Míšo! 

Klára

NÁDECH a VÝDECH..

Svůj termín si rezervujte tady.

Milovaná ženo, kontaktujte mě na emailu michaela@skinrituals.cz nebo na telefonu 774 454 777. Budu se na vás těšit.

RITUALS POUKÁZKY

Konktaktovat mě můžete na emailu michaela@skinrituals.cz nebo na telefonu 774 454 777. Společně vymyslíme rychlé předání.

Darujte vědomý zážitek v oáze klidu SKIN RITUALS.